کانال تلگرام انجمن
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 , از مجموع 3

موضوع: بیوگرافی ونگلییس Vangelis

 1. Top | #1

  /images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

  عنوان کاربر
  عضو نیمه فعال
  تاریخ عضویت
  Jun 2012
  نوشته ها
  452
  تشکر
  1,943
  از این کاربر 2,366 بار در 471 ارسال تشکر شده است.
  Trance
  A.R.D.I

  بیوگرافی ونگلییس Vangelis

  اوانگلوس اودیسئاس پاپاتاناسیو تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند. (وَنگِلیس مشهور به ونجلیس زادهٔ ۲۹ مارس ۱۹۴۳ میلادی، ولوس، تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند. ) آهنگساز و نوازندهٔ سبکتنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند. ،تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند. ، تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند. ،تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند. ،تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند. و تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند. است.او بیشتر به دلیل آهنگسازی موسیقی فیلم تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند. شناخته می‌شود که برنده تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند. سال ۱۹۸۱ شد، از دیگر کارهای برجستهٔ او ساخت موسیقی فیلم‌های تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند. ، تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند. و تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند. است.ونگلیس دورهٔ حرفه‌ای موسیقی خود را با همکاری در گروه‌های موسیقی دههٔ ۱۹۶۰ مانند تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند. آغاز کرد. از میانه‌های دهٔ ۱۹۷۰ به ساخت موسیقی برای چند مستند دربارهٔ جانوران و طبیعت روی آورد که موفقیت این کارهای او سبب شد تا به موسیقی فیلم علاقهٔ بیشتری نشان دهد. در اوایل دههٔ ۸۰ میلادی ونگلیس به عنوان یک پروژهٔ جانبی، به همراه تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند. ،خوانندهٔ گروه تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند. انگلیسی تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند. ، چند آلبوم را تحت عنوان تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند. عرضه کرد. در سال ۱۹۸۱ جایزه اسکار برای موسیقی فیلم ارابه‌های آتش را به عنوان آهنگساز آن فیلم دریافت کرد. تک‌آهنگ «تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند. » که برای آلبوم موسیقی این فیلم عرضه شد توانست تا جایگاه نخست تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند. بالا بیاید،همچنین از این تک‌آهنگ در مسابقه‌های تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند. لندن و درهنگام اهدای مدال استفاده شد.ونگلیس با بیش از ۵۰ سال فعالیت در عرصهٔ موسیقی توانسته بیش از ۵۲ آلبوم منتشر کند و از وی همواره به عنوان یکی از برترین آهنگسازان موسیقی الکترونیک در همهٔ دوران یاد می‌شود.
  دوران کودکی

  ونگلیس در روز ۲۹ مارس تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند. در شهر تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند. یونان متولد شد. گفته می‌شود که وی موسیقی را در چهار سالگی آغاز کرد و بیشتر به عنوان یک تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند. خودآموخته شناخته می‌شود. البته زمانی که ونگلیس شش ساله بود، والدینش او را در یک مدرسه تخصصی موسیقی در شهر تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند. ثبت نام می‌کنند. شاید عدم استقبال او از فراگرفتن درس‌های تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند. در قالب سنتی آن، موجب شد تا او با موسیقی مبتنی بر خواندن و نوشتن تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند. بیگانه باشد. وی بعدها در مصاحبه با تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند. درباره عدم توانایی خواندن موسیقی چنین می‌گوید:"وقتی معلم‌هایم از من می‌خواستند تا چیزی را برای آنها بنوازم، تظاهر می‌کردم که دارم از روی نت می‌خوانم درحالی‌که از حفظ آن را اجرا می‌کردم. البته آنها حقه من را می‌فهمیدند، اما برایم مهم نبود."
  سال‌های پیشرفت

  آغاز محبوبیت ونگلیس در تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند. به اوایل دهه ۱۹۶۰ و زمانی باز می‌گردد که او به عنوان یکی از بنیانگذاران گروه موسیقی تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند. فعالیت می‌کرد. این گروه درکنار اجرای آثار هنرمندان دیگر، آهنگ‌های خود را نیز تولید می‌کرد. ونگلیس آهنگسازی بیشتر آثار اصلی گروه را برعهده داشت و تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند. نیز ترانه‌های انگلیسی گروه را می‌سرود. اما در اواخر دهه ۶۰ بود که ونگلیس یک گروه تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند. با نام تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند. را تشکیل می‌دهد. تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند. در اواخر دهه ۶۰ و اوایل دهه ۷۰ و با هدف ارتقای موزیک تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند. به سطح جدیدی از اعتبار هنری شکل گرفت. در کنار ونگلیس، تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند. خواننده معروف و خوش‌صدای یونانی نیز از اعضای این گروه به شمار می‌رفت.زمانی‌که تلاش تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند. برای ورود به تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند. ناکام می‌ماند این گروه خود را در تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند. مستقر می‌سازد و به این ترتیب نخستین آلبوم خود را در تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند. تولید می‌کند که در بیشتر نقاط تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند. مورد توجه قرار می‌گیرد. اما این گروه به‌خاطر اختلافات داخلی از هم می‌پاشد. ونگلیس در مدت همکاری با افرودایتس چایلد به فعالیت‌های انفرادی نیز می‌پرداخت اما این جدایی باعث تمرکز بیشتر وی روی این‌گونه فعالیت بود. وی در این مدت نخستین آلبوم انفرادی رسمی خود را با نام تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند. منتشر می‌سازد که البته با همکاری چند هنرمند دیگر همراه بود. این همکاری برای مدت کوتاهی تحت عنوان تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند. و با تولید یک تک ترانه با نام تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند. ادامه یافت. در سال ۱۹۷۴ ونگلیس به فکر پیوستن به یک گروه پراگرسیوراک دیگر با نام تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند. می‌افتد، اما هرگز این تفکر را عملی نمی‌کند. پس از نقل مکان به لندن و بعد از راه‌اندازی یک استودیوی شخصی، ونگلیس چند آلبوم الکترونیکی بسیار موفق را تولید کرد که در میان آنها می‌توان به تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند. (۱۹۷۵) اشاره کرد.
  سینما

  شاید مهم‌ترین عامل ورود ونگلیس به دنیای سینما همکاری او با تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند. کارگردان معروف فرانسوی بود. در واقع ونگلیس با ساخت موسیقی متن فیلم‌هایی مستند درباره تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند. که روسیف کارگردانی آنها را بر عهده داشت، پروژه‌های موفقی را در کارنامه خود ثبت کرد. این همکاری‌ها موجب شد تا ونگلیس از سوی چندین کارگردان مطرح جهان مورد توجه قرار گیرد. او در سال ۱۹۸۱ موسیقی فیلم «ارابه‌های آتش» را می‌سازد و به این ترتیب جایزه اسکار را در دستان خود می‌بیند. این فیلم همچنین تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند. را نیز از آن خود کرد. وی همچنین در سال ۱۹۹۱ برای عضویت در هیات داوران تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند. انتخاب شد، اما بی‌تردید یکی از به‌یاد ماندنی‌ترین آثار ونگلیس به همکاری وی با تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند. در فیلم ۱۴۹۲: تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند. (۱۹۹۲) با بازی تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند. بازمی‌گردد که برای بزرگداشت پانصدمین سالگرد سفر تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند. به دنیای جدید ساخته شده بود.
  سایر کارها

  همچنین ونگلیس تولید موسیقی اختتامیه تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند. (۲۰۰۰) و سرود رسمی تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند. را نیز برعهده داشت. موسیقی ونگلیس تاکید بسیار زیادی روی تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند. دارد. برخی از کارشناسان، موسیقی او را به یک تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند. الکترونیکی تشبیه کرده‌اند. به گفته ونگلیس تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند. و موسیقی همیشه با هم بوده‌اند و موسیقی هرچه باشد، یک علم است. درباره ساخت موسیقی فیلم‌ها نیز کار وی به محض دیدن نسخه خام یک فیلم آغاز می‌شود. این آهنگساز خود را مانند تونلی می‌داند که آشوب صداها پس از عبور از آن تبدیل به موسیقی می‌شود.در ایران هم موسیقی آرامی که در تلویزیون ایران همیشه ثانیه‌هایی قبل از اخبار پخش می‌شد به نام "دختر کوچک دریا" نام اصلی "La Petite Fille de la mer" از آثار معروف و به یادماندنی اوست.
  ترانه‌شناسی


  • (1970) *** Power
  • (1972) تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
  • (1973) تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
  • (1973) تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
  • (1975) تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
  • (1975) تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
  • (1976) تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
  • (1976) تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
  • (1977) تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
  • (1978) تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
  • (1979) تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
  • (1979) تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
  • (1980) تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
  • (1981) تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
  • (1983) تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
  • (1984) تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
  • (1985) تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
  • (1985) تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
  • (1988) تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
  • (1990) تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
  • (1992) تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
  • (1994) تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
  • (1995) تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
  • (1996) تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
  • (1998) تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
  • (2001) تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
  • (2004) تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
  • (2007) تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
  • (2007) تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
  • (2012) تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.

  11 کاربر مقابل از Pourya عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند . 2. Top | #2

  /images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

  عنوان کاربر
  عضو نیمه فعال
  تاریخ عضویت
  Jun 2012
  نوشته ها
  452
  تشکر
  1,943
  از این کاربر 2,366 بار در 471 ارسال تشکر شده است.
  Trance
  A.R.D.I
  بیوگرافی ونجليز

  شما مجاز به دیدن تصاویر نیستید. با مدیر کل سایت در تماس باشید
  نگاهی به زندگی و آثار ونجلیزونجلیز یکی از معروفترین سرایندگان و آهنگسازان یونان محسوب می شود. او تا كنون تنظیم کننده و سازنده بسیاری از آهنگ ها و تعداد زیادی موسیقی فیلم بوده. وی زیاد در انظار عمومی ظاهر نمی شود و به ندرت مصاحبه می کند. به شایعات و مسائل حاشیه ای بی توجه است و تمام تمرکز خود را به کارش معطوف می کند.ونجلیزادیسیوس پاپاتاناسیوس در ۲۹ مارس ۱۹۴۳ در شهر کوچکی در نزدیکی والوس یونان متولد شد. از سن چهار سالگی شروع به نواختن پیانو کرد و در ۶ سالگی اولین تصنیف خود را برای عموم اجرا کرد. از همان زمان کودکی استعداد خود را در موسیقی نشان داد . والدینش سعی کردند تا با گرفتن معلم خصوصی او را تشویق کنند اما او به آموزشهای رسمی جواب نداد. خود ونجلیس در این باره می گوید: همیشه احساس می کنم که نمی توان همه چیز را از طریق آموزش های کلاسیک یاد گرفت چرا که این تجربه‌ها و اندوخته های فردی هستند که در نهایت نتیجه می دهند.در اوایل دهه ۶۰ ونجلیز پس از اینکه مدرسه را رها کرد به اتفاق تعدادی از دوستانش گروهی به نام فرمیکس را تشکیل دادند که این گروه در زمان خود توانست هزاران نفر از طرافداران تشنه موسیقی را به استادیوم های یونان بکشاند ونجلیز حقیقتاٌ اولین هنرمندی است که موسیقی پاپ را در کشورش یونان پایه‌گذاری کرد . فرمیکس به زودی محبوبیتی عمومی در یونان پیدا کرد.بدنبال تحولات اجتماعی که در سال ۱۹۶۸در یونان اتفاق افتاد ونجلیس یونان را ترک کرده و به پاریس رفت در آنجا به اتفاق دیموس راسوس و لاکوس گروه موسیقی "آفرودیت چایلد" را تشکیل داد این گروه در اولین انتشار خود (با آهنگ باران و اشکها) موفقیت خوبی در سراسر دنیا بدست آورد. آلبوم "آفرودیت چایلد" به مدت بیش از سه سال آهنگ شماره یک اغلب کشورهای اروپایی بود . این گروه پس از تهیه آلبوم "۶۶۶" از هم جدا شدند و ونجلیس برای مدتی در پاریس ماند و یک موسیقی فیلم برای کارگردانی فرانسوی بنام فردریک روسف ساخت و در همین زمان بود که اولین آلبوم تک نفره خود را با اجرای بسیار عالی در استادیوم المپیاکوس یونان اجرا کرد .در سال ۱۹۷۴ بعد از موج شایعاتی که مربوط به پیوستن او به گروه موسیقی یس(ریکی وایکمنس) بوجود آمده بود به لندن رفت. همکاریش با گروه یس بیش از چندین هفته طول نکشید چرا که سمت و سوی موسیقی ونجلیس با این گروه کاملاٌ متفاوت بود . اما همین زمان اندک باعث دوستی نزدیک او با جان اندرسن شد.ونجلیس قراردادی با یک شرکت آهنگسازی به نام RCA امضا کرد ونجلیس ۲۴ آهنگ برای این شرکت در استودیوی معروف نیمو تولید کرد . ونجلیس استودیوی نیمو را كه ساختمان معروفی است در نزدیکی ساختمان ماربل لندن, به عنوان استودیوی شخصی اش انتخاب کرد. اولین آلبومش در این استودیو "بهشت و جهنم" بود این آلبوم کلکسیونی از بهترین آهنگهای پاپ بود که توانست طلایه دار موسیقی پاپ در اروپا و ایالت متحده آمریکا شود. پس از "بهشت و جهنم " آلبوم های بعدی نیز به موفقیت هایی دست یافتند و فروش زیادی در بازارهای موسیقی بدست آوردند.در همین دوران ونجلیس یکی از معتبرترین جوایز (اسکار) را بخاطر ساخت موسیقی فیلم ارابه های آتش در ۱۹۸۲ بدست آورد. ونجلیس با اکثر سازهای موسیقی آشنایی دارد ، او سراینده، تنظیم کننده و تهیه کننده نیزهست. تهیه بیش از ۲۰ آلبوم ، ساختن موسیقی برای بسیاری از فیلم ها(از جمله فیلم فتح بهشت كه با استقبال منتقدان روبرو شد)، برنامه های تلوزیونی ، تئاتر ورقص های باله او را تبدیل به پرکارترین آهنگسازان جهان کرده است.سبک موسیقی ونجلیس بسیار متنوع است چنان كه در تمامی سبک‌های پاپ، راک، کلاسیک، جازآثاری خلق كرده است. خود او در مورد آثارش می گوید: "تمام تلاش من این است که به مخاطبم بگویم که هر آهنگی حاوی تفکری است، تمام کاری که من می کنم این است که موسیقی را به آنها برسانم این دیگر به عهده خود آنهاست که چه چیزی از آن بگیرند".و در آخر طبق معمول همیشه شمارو به شنیدن چند تا از آهنگهای استاد بزرگ دعوت می کنم
  عنوان Alpha
  موسیقیدان Vangelis
  آلبوم Albedo 0.39
  سبک New Age
  سال 1976
  شماره آهنگ 6
  کیفیت 128kbps
  حجم 5.26MB


  لینک دانلود مستقیمتنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
  عنوان Main Theme
  موسیقیدان Vangelis
  آلبوم Odyssey: The Definitive Collec
  سبک New Age
  سال 2003
  شماره آهنگ 3
  کیفیت 128kbps
  حجم 3.22MB


  لینک دانلود مستقیمتنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.

  عنوان Eastern Path
  موسیقیدان Vangelis
  آلبوم Alexander
  سبک Soundtrack
  سال 2004
  شماره آهنگ 7
  کیفیت 128kbps
  حجم 2.72MB


  لینک دانلود مستقیمتنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.


  12 کاربر مقابل از Pourya عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند . 3. Top | #3

  /images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif

  عنوان کاربر
  مدیر بازنشسته
  تاریخ عضویت
  Sep 2011
  نوشته ها
  4,259
  تشکر
  10,744
  از این کاربر 46,036 بار در 4,863 ارسال تشکر شده است.
  Trance
  Gai Barone
  پست های اضافی پاک شدن .

  5 کاربر مقابل از vahid00742v عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند .


  امضای ایشان

موضوعات مشابه

 1. Vangelis - Discography (130 CD releases) 1965-2008
  توسط milad_a در انجمن فول آلبوم (دیسکوگرافی)
  پاسخ ها: 18
  آخرين نوشته: 2017/12/24, 08:57 PM
 2. New Age (Vangelis - Light And Shadow: The Best Of Vangelis (2013
  توسط @ Mahmood در انجمن آلبوم رسمی
  پاسخ ها: 4
  آخرين نوشته: 2013/07/25, 10:30 AM
 3. Vangelis & Vanessa Mae ~ Roxanne`s Veil
  توسط H_crysis_EN در انجمن ویدیوکلیپ رسمی
  پاسخ ها: 0
  آخرين نوشته: 2012/11/09, 12:58 PM

مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
 •  
© تمامی حقوق برای انقلاب ترنس محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد