کانال تلگرام انجمن
صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 13 , از مجموع 13

موضوع: MasterClass Armin Van Buuren Teaches Dance Music | 2018

1. Top | #11

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif

عنوان کاربر
    مدیر انجمن
    از این کاربر 35,823 بار در 8,545 ارسال تشکر شده است.
    Psychedelic
    Lyctum
    نقل قول نوشته اصلی توسط SinaAhmadi تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    سلام
    جسارتن تکنیک هایی که مشدی آرمین اینجا توضیح میده واسه یه Daw خاصه یا قابلیت اجرا روی هر برنامه ای رو داره ؟
    خودش لاجیک پرو کار میکنه ولی تک نیک هایی که یاد میده و اشاره میکنه قابل اجرا تو همه daw یی هست.تو همه اموزش ها همینه , مگر اینکه اهنگساز فوکوس کنه روی پلاگین ها و سینت های همون daw , که همین رو هم توی توضیحات مینویسن.

کاربر مقابل از Eastwave عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

امضای ایشان

2. Top | #12

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو فعال
    از این کاربر 4,391 بار در 547 ارسال تشکر شده است.
    Trance
    Daniel Kandi
    نقل قول نوشته اصلی توسط Eastwave تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    نقل قول نوشته اصلی توسط SinaAhmadi تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    سلام
    جسارتن تکنیک هایی که مشدی آرمین اینجا توضیح میده واسه یه Daw خاصه یا قابلیت اجرا روی هر برنامه ای رو داره ؟

خودش لاجیک پرو کار میکنه ولی تک نیک هایی که یاد میده و اشاره میکنه قابل اجرا تو همه daw یی هست.تو همه اموزش ها همینه , مگر اینکه اهنگساز فوکوس کنه روی پلاگین ها و سینت های همون daw , که همین رو هم توی توضیحات مینویسن.
    ینی پلاگین هایی که این مدرسان شریف تو اموزش هاشون کار میکنن یه چیز کلیه بین Daw ها نه ؟ (به جز همون خواص)
    ینی من میتونم این اموزشا رو توی اف ال هم پیاده کنم یا ن

بعد خودت اگه این سری اموزش آرمین رو دیدی نظرت چیه در موردش

و اینکه من بخش اموزش آهنگسازی سایت رو دیدم چیزای خوبی بود
    ​ ( در حد تیتر و توضیحات نگاه کردم فقط ) حاالا میشه چن تا از اموزشایی که از همه مفید تربودن به نظر خودت رو معرفی کنی دانلود کنم ...
    سطحم هم مبتدی
    دمت گرم

3. Top | #13

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif

عنوان کاربر
    مدیر انجمن
    از این کاربر 35,823 بار در 8,545 ارسال تشکر شده است.
    Psychedelic
    Lyctum
    نقل قول نوشته اصلی توسط Eastwave تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    سلام

ینی پلاگین هایی که این مدرسان شریف تو اموزش هاشون کار میکنن یه چیز کلیه بین Daw ها نه ؟ (به جز همون خواص)
    ینی من میتونم این اموزشا رو توی اف ال هم پیاده کنم یا ن

بعد خودت اگه این سری اموزش آرمین رو دیدی نظرت چیه در موردش

و اینکه من بخش اموزش آهنگسازی سایت رو دیدم چیزای خوبی بود
    ​ ( در حد تیتر و توضیحات نگاه کردم فقط ) حاالا میشه چن تا از اموزشایی که از همه مفید تربودن به نظر خودت رو معرفی کنی دانلود کنم ...
    سطحم هم مبتدی
    دمت گرم
    آره یه چیز کلی هست.حتی همون پلاگین های خاص هم با اسامی دیگه توی daw دیگه وجود داره.اگرم وجود نداشته باشه پلاگین های خارجی رو میتونی نصب کنی و استفاده کنی.من یه نگاه گذرا کردم.برای مبتدی زیاد پیشنهاد نمیکنم چون از اسمش مشخصه masterclass برا دوره های تکمیلی هستش نه ابتدایی.اگه کار با اف ال رو خوب بلدی پیشنهاد من دیدن امورش های max braiman از یوتیوب هست.آموزش هاش توی ترنس از همه کارامد تر هست.هم پروگرسیو هم اپلیفتینگ رو به خوبی ساپورت میکنه.

2 کاربر مقابل از Eastwave عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند .

امضای ایشان

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12