کانال تلگرام انجمن
صفحه 159 از 159 نخستنخست ... 59109149157158159
نمایش نتایج: از شماره 1,581 تا 1,587 , از مجموع 1587

موضوع: انتقادات و پیشنهادات

1. Top | #1581

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif

عنوان کاربر
    مدیر ارشد انجمن الکترونیک
    از این کاربر 28,162 بار در 3,504 ارسال تشکر شده است.
    Trance
    Armin Van Buuren
    نقل قول نوشته اصلی توسط daniyal تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    یه مسئله ی شاید تعجب آور
    از وقتی تو یه پست من به کسکید گفتم پرودوسر چیپ و از قضا این آرتیست مورد علاقه ی مدیر سایته، حس میکنم درخواست هام دایورت میشن! فکر نکنم این رویه درستی باشه!
    داش شک نکن در اشتباهی بد بین شدی .... توو تاپیک ها همه نظرشون رو میدن و قرار نیست بعدش درخواست کسی جواب داده نشده و ...
    میلادی هم که من میشناسم اصلا" از این اخلاقا نداره

4 کاربر مقابل از Medusa عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند .

2. Top | #1582

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif

عنوان کاربر
    مدیر ارشد
    از این کاربر 34,218 بار در 4,010 ارسال تشکر شده است.
    Trance
    Jean Michel Jarre
    نقل قول نوشته اصلی توسط psystyx تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    نقل قول نوشته اصلی توسط ژان میشل ژار تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.

درود
    آقا شما خودت هم اشاره کردی مشارکت باید همگانی باشه نه تکی . ولی به نظرت کسی از اعضای انجمن حاضر به مشارکت میشه . الان تو همون دو سه تا از تاپیکایی که زدی با اون همه نقد و برسی موسیقی کسی حاضر شد بیاد راجع به آهنگ ها بحث و تبادل نظر کنه . چند تا پست زیر تاپیک ها زدن که اون هم همش درخواست لینک مستقیم بود . به نظرت ارزش این همه وقت گذاشتن رو داشت . تقریبن تو همه ی تاپیک های انجمن هم به همین منوال هست و همه دنبال لینک مستقیم هستن . اعضای پر مدعای انجمن هم که هیچ وقت خبری ازشون نیست فقط چند وقت یه بار میان از زمین و زمان شکایت میکنند . یه چیزی دیگه هم بگم اینجا تو این انجمن تعصب بیش از حد به سبک و نام آهنگساز و لیبل بین اعضای انجمن موج میزنه و اگه یه وقت خدایی نکرده علیه یکیشون حرفی بزنیم دسته جمعی میریزن رو سرت و کلن پشیمون میکن آدمو از نظر دادن . نمیخوام نا امیدت کنم ولی چیزی که دیدم و تجربه شده رو بیان کردم حالا دیگه هر کاری به صلاح هست انجام بدید .
    کاملا درست میگید اما یک موضوع را بیان می کنم
    گاهی از موضوع مشارکت ما انتظار داریم که اعضا بیایند و پشت نوشته های پست ما بنویسند و نوع تعریف از مشارکت در ما اشتباهه
    شخصی برای مجله الکترونیکی تاپیکی زده و هر کسی نظر خودش را می نویسه و محترم هم هستش
    اما برنامه میخاد این موضوع که یک نفر کار رو دنبال و راهبری کنه در اون بخش مربوطه
    در مورد طرح هایی که بیان کردم و پیش میبرم طبق برنامه انتظاری از کسی ندارم . چون با این انجمن و برخی افراد آشنایی کامل دارم
    ادعای اینکه برخی عزیزان هنرمند هستند و سالها در صدد برنامه های بی نتیجه هستند من کاملا در جریانم
    هیچکسی بهتر از خود تو در این انجمن نیست که حرکت را آغاز کنه. من ابتدا کل انجمن را بررسی کردم و موضوعات را بیرون اوردم و نوشتم
    هیچ ادعایی هم ندارم اما وقتی حرکت را اغاز کردم منتظر کسی نمی ایستم. آقا میلاد به من اوکی بده من حرکت را در این زمینه مجله الکترونیکی آغاز میکنم
    حداقل در ماه خودم عضو خبرنامه های لیبل ها و سایت ها و انجمن های خارجی که هستم بیش از 70 ایمیل دریافت می کنم ازشون
    اما با برخی افرادی فعال در انجمن وصل میشم و کارم رو انجام میدم. نیازی به تلف کردن وقت نیست و طبق برنامه پیشروی انجام میشه
    من برای شما و تیمی که میخوای تشکیل بدی آرزوی موفقیت میکنم اگر هم چیزی رو بلد باشم و بتونم کاری انجام بدم ، دریغ نمی کنم

3 کاربر مقابل از ژان میشل ژار عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند .

امضای ایشان

3. Top | #1583

عنوان کاربر
    مدیر انجمن
    از این کاربر 35,532 بار در 8,501 ارسال تشکر شده است.
    Psychedelic
    Lyctum
    high tech
    psydub
    Minimal Psy
    tribal

Offbeat
    Psytechno
    Psybreaks
    Forest Psy

اینا همه زیرشاخه های سای ترنس هستن .سه تا پریفریکسی که با رنگ قرمز نشون دادم زیاد تو انجمن گذاشته میشه.
    اگه اضافه کنی خیلی بهتر میشه موزیک هارو شناسایی کرد.

2 کاربر مقابل از Eastwave عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند .

امضای ایشان

4. Top | #1584

عنوان کاربر
    مدیر بازنشسته
    از این کاربر 8,950 بار در 2,169 ارسال تشکر شده است.
    Trance
    Above & Beyond
    گایز کسی هست که سلکشن های beatport رو دانلود کنه؟ اگه اره از کجا؟
    من سلکشنهای ماهیانه دیپ هاوس و پراگرسیو هاوس رو هرچی توی انجمن و freake*ru سرچ میکنم پیداشون نمیکنم.
    کسی میدونه از کجا میشه راحت تر گیرشون اورد؟
    امضای ایشان

5. Top | #1585

عنوان کاربر
    مدیرکل سایت
    از این کاربر 104,970 بار در 20,156 ارسال تشکر شده است.
    Trance
    DJ Tatana
    نقل قول نوشته اصلی توسط Dramxib تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    من سلکشنهای ماهیانه دیپ هاوس و پراگرسیو هاوس رو هرچی توی انجمن و freake*ru سرچ میکنم پیداشون نمیکنم.
    من خیلی کم دیدم اینارو . معمولا کسی همه رو نمیخره و آپلود کنه .

3 کاربر مقابل از milad_a عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند .

امضای ایشان

6. Top | #1586

عنوان کاربر
    مدیر بازنشسته
    از این کاربر 8,950 بار در 2,169 ارسال تشکر شده است.
    Trance
    Above & Beyond
    نقل قول نوشته اصلی توسط milad_a تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    نقل قول نوشته اصلی توسط Dramxib تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    حالا یه پک کامل هم نباشه مشکلی نیست. فقط میخوام بدونم هاوس هارو از چه مرجعی میتونم دانلود کنم. ترنسهاش راحت پیدا میشه توی freake
    امضای ایشان

7. Top | #1587

عنوان کاربر
    مدیرکل سایت
    از این کاربر 104,970 بار در 20,156 ارسال تشکر شده است.
    Trance
    DJ Tatana
    نقل قول نوشته اصلی توسط milad_a تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    حالا یه پک کامل هم نباشه مشکلی نیست. فقط میخوام بدونم هاوس هارو از چه مرجعی میتونم دانلود کنم. ترنسهاش راحت پیدا میشه توی freake
    والا من سایتی ندیدم جامع باشه

2 کاربر مقابل از milad_a عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند .

امضای ایشان

صفحه 159 از 159 نخستنخست ... 59109149157158159